J Balvin i Roddy Ricch nie wystąpią na gali MTV. Organizatorzy wyjaśniają przyczyny


2020.08.23

opublikował:

J Balvin i Roddy Ricch nie wystąpią na gali MTV. Organizatorzy wyjaśniają przyczyny

fot. mat. pras.

Dokładnie tydzień pozostał do tegorocznej gali MTV VMA. Z racji na pandemię koronawirusa wydarzenie zmienia w tym roku formułę. Ze względów bezpieczeństwa widzowie nie zobaczą skupionej w jednym miejscu produkcji, wręczenie statuetek oraz występy gwiazd odbędą się za to w kilku charakterystycznych nowojorskich przestrzeniach. Na kilka dni przed galą dowiadujemy się, że z jej line-upu wypady dwie gwiazdy – J Balvin i Roddy Rich. Obaj mają po kilka szans na statuetki, obaj mieli uczestniczyć także w części artystycznej. Dlaczego Balvina i Richa zabraknie podczas gali?

Sprawdź też: Billie Eilish, Lady Gaga, Ariana Grande i The Weeknd nominowani do MTV VMA 2020

Jak w przypadku każdej gali wręczenia nagród, tak i tym razem w ostatniej chwili zachodzą zmiany. W tym roku jest więcej przeszkód logistycznych niż w przeszłości, a zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników oraz partnerów są dla nas najważniejsze – tłumaczy serwisowi Variety jeden z organizatorów.

Kogo zatem zobaczymy podczas tegorocznej imprezy? Wśród zapowiedzianych gwiazd znajdują się m.in. Lady Gaga, Ariana Grande, The Weeknd, BTS, Doja Cat i Miley Cyrus.

Źródło: Variety

Polecane


Share This