J. Cole szuka beatów. Odezwali się pierwsi chętni


2018.08.07

opublikował:

J. Cole szuka beatów. Odezwali się pierwsi chętni

foto: mat. pras.

J. Cole jest prawdziwą maszyną. Znakomity raper, genialny producent. Czasami jednak warto poprosić o pomoc innych i nie inaczej postanowił postąpić autor „KOD”. Raper napisał na swoim Twitterze, że potrzebuje beatów.

Czy oznacza to, że J. Cole pracuje nad nowym albumem? Nie można tego wykluczyć, ponieważ kilka tygodni temu w wywiadzie dla Angie Martinez powiedział, że pracuje nad pewnym projektem.

Do dyskusji włączył się także J.I.D., który zaoferował pieniądze za wspólny utwór oraz podkłady. Raper zasugerował także, że może… dołączyć do Dreamville Records.

Z pomocą pospieszył również Illmind. Co z tego wyjdzie? Na efekty będziemy musieli trochę poczekać, ale chyba będzie warto.

J. Cole przeprowadza wywiad z… Lil Pumpem

W ostatnich tygodniach na linii J. Cole – Lil Pump trochę zaiskrzyło. Na płycie “KOD” Cole dissował mumble raperów, zdaniem wielu zwracał się bezpośrednio do Lil Pumpa odnosząc się do jego numeru “Fuck J. Cole”. Pump wyśmiał zaczepkę ze strony starszego kolegi, mówiąc: – Wow, zasłużyłeś na propsy. Zdissowałeś 17-latka. Beznadziejnie J.

Wszystkich, którzy liczyli na eskalację konfliktu, uspokajamy – nie ma na to szans. Kiedy podczas niedawnego występu J. Cole’a fani zaczęli skandować “fuck Lil Pump”, artysta uciszył ich prosząc, by nie mówili w ten sposób. Pump przyznał niedawno, że jest w dobrych relacjach z J. Colem. Artyści nie walczą ze sobą, czego potwierdzeniem jest ich godzinna rozmowa, w której Cole siedząc z młodszym kolegą w swoim studiu The Sheltuh wyraża uznanie dla jego inteligencji. – Jesteś znacznie mądrzejszy niż ludziom się wydaje – zauważa Cole.

W trakcie rozmowy panowie opowiadają o tym, jak zaczynali rapować, o swoich relacjach z bliskimi, a także o różnicach w podejściu do rapu i wynikających z nich problemach z nastawieniem fanów.

Polecane

Share This