J.D. Overdrive na Metalfest 2013


2013.02.02

opublikował:

J.D. Overdrive na Metalfest 2013

Wśród kolejnych zespołów, których obecność potwierdzono na jaworznickim Metalfeście znalazła się również grupa J.D. Overdrive. Podczas czerwcowego festiwalu zespół będzie już mógł zaprezentować materiał z nowego krążka, którego premiera zapowiedziana jest na maj tego roku.

 

Jest nam niezmiernie miło znaleźć się w składzie tegorocznego Metalfestu, co najmniej z kilku powodów. – mówi Stempel, gitarzysta J.D.Overdrive – Pierwszym na pewno będzie niesamowity line-up, u boku którego będzie nam dane wystąpić. Down, Entombed, Sodom, Volbeat, Red Fang – dzielić festiwal z takimi nazwami to zaszczyt! Drugim będzie fakt, że nasz perkusista pochodzi z Jaworzna i dla niego będzie to podwójna frajda zagrać parę kilometrów od swojego domu. A trzecim – cóż, już w zeszłym roku świetnie bawiliśmy się na Metalfeście, ale poznać to wszystko od strony backstage`u to będzie naprawdę niezapomniane przeżycie.

 

Aktualnie zespół pracuje w studio nad swoją drugą płytą. Wokalista Suseł uchylił rąbka tajemnicy jeżeli chodzi o gości, którzy pojawią się na nowym krążku:

 

Prace idą w dobrym tempie. Niedawno przedstawiliśmy światu pierwszego gościa, który będzie się udzielał na naszej nowej płycie – jest nim Bartosz „Barton” Szarek, wokalista Lostbone i – do niedawna – Chain Reaction. A gości będzie więcej. W lutym powinniśmy mieć już nagrane wszystkie partie wokalne i partie basu. Jeśli dobrze pójdzie, płyta wejdzie w fazę miksu na przełomie lutego i marca.

Polecane

Share This