Jack White, Andre 3000, Kendrick Lamar i inni na płycie A Tribe Called Quest


2016.11.05

opublikował:

Jack White, Andre 3000, Kendrick Lamar i inni na płycie A Tribe Called Quest

foto: mat. pras.

Przed kilkoma dniami w sieci gruchnęła sensacyjna wręcz wiadomość, że po blisko 20 latach doczekamy się nowej płyty A Tribe Called Quest. Poprzednim krążkiem grupy był wydany w 1998 roku „The Love Movement”.

Nowy album Tribe’ów ukaże się 11 listopada. Wydawnictwo otrzymało tytuł „We Got It From Here, Thank You for Your Service”. Ważną informacją jest to, że usłyszymy na nim każdego z czterech członków grupy – Q-Tipa, Alego Shaheeda Muhammada, Jarobiego White’a, a także zmarłego w ubiegłym roku Phife’a Dawga. Na szczęście zostawił nas ze szkicem tego, co chcieliśmy zrobić. Zaprosiliśmy więc naszych kolegów, Bustę (Rhymesa – przyp. red.) i Consa (Consequence’a – przyp. red.), by domknąć coś, co będzie ostatnim albumem A Tribe Called Quest – pisał w opublikowanym w sieci liście Q-Tip. Busta Rhymes i Consequence nie będą jedynymi gośćmi na „We Got It From Here, Thank You for Your Service”. W wywiadzie dla „New York Timesa” Q-Tip wyjawił, że do współpracy zaproszeni zostali również André 3000, Kendrick Lamar, Jack White i Elton John.

Na tydzień przed premierą poznaliśmy także okładkę ostatniego albumu A Tribe Called Quest.

W oczekiwaniu na nowy krążek proponujemy odświeżyć sobie ubiegłoroczną reedycję kultowej płyty „People’s Instinctive Travels and the Paths of Rhythm”.

 


Polecane

Share This