„Jackson naprawdę śpiewa na swoim albumie”


2010.11.07

opublikował:

„Jackson naprawdę śpiewa na swoim albumie”

W przyszłym miesiącu swoją premierę mieć będzie album „Michael”, zawierający niepublikowane dotąd nagrania Michaela.

 

Jednak zdaniem niektórych członków rodziny Jacksonów wokale wykorzystane na krążku wcale nie pochodzą od zmarłego przed rokiem piosenkarza. Istnieje podejrzenie, iż w kilku zarejestrowanych w 2007 roku piosenkach wcale nie udziela się popularny Jacko. Do sądu trafiły już nawet dwa wnioski – jeden o przesłuchanie dzieci Króla Popu (zeznania mają wyjaśnić, czy Jackson przebywał w New Jersey w trakcie sesji nagraniowych), a drugi o zatrudnienie sądowego audiologa, który dokonałby analizy utworów i ocenił, czy słychać w nich głos wokalisty.

Co na to Mark Ronson, jeden z producentów zaangażowanych w prace nad płytą „Michael”? On nie ma wątpliwości, iż w utworze, za który odpowiada – a więc „Lovely Way” – śpiewa kultowy wokalista.

– To zdecydowanie on. Otrzymałem jego wokale do obróki, ale nie miałem okazji osobiście poznać Michaela – skomentował całe zamieszanie Ronson. – Moja kompozycja ma swoje korzenie w „Goodbye Yellow Brick Road” Eltona Johna oraz „Imagine” Johna Lennona.

Premiera wydawnictwa „Michael” odbędzie się 14 grudnia. W najbliższy poniedziałek swoją premierę mieć będzie pierwsze nagranie pochodzące z zestawu, „Breaking News”.

Polecane

Share This