Jackson Tribute w Wiedniu


2009.08.21

opublikował:

Jackson Tribute w Wiedniu

Na stronie internetowej organizatora koncertu Jackson-Tribute w Wiedniu pojawiły się już bilety na to wydarzenie. Koncert, pierwotnie planowany na początek września odbędzie się 26 września.

Ceny biletów wahają się od 62 do 518 euro. Można je zamawiać od wczoraj, mimo, iż nadal dokładnie nie wiadomo, kto wystąpi podczas tej imprezy. Kto wykona najpopularniejsze przeboje Króla Popu pod koniec sierpnia ogłosi na specjalnej konferencji prasowej jego brat, Jermaine. Konferencja odbędzie się również w Wiedniu.

Mimo braku podstawowych informacji koncert cieszy się szaloną popularnością. Jak wszystko, co związane z Michaelem Jacksonem. Na pół godziny przed oficjalną datą rozpoczęcia sprzedaży strona została zablokowana. Serwery nie udźwignęły tak dużego ruchu. W jednej chwili próbowało się na nią dostać ponad milion osób. W tej chwili strona www.tribute2009.com działa poprawnie.

Jak powiedział Jermaine Jackson (który jest również współorganizatorem przedsięwzięcia), zamek Schoenbrunn wybrano jako miejsce koncertu dlatego, że Michael Jackson „uwielbiał pałace i zamki”.

Michael Jackson zmarł w Los Angeles 25 czerwca w wieku 50 lat.

Polecane

Share This