Jacob Banks z nowym utworem


2020.10.25

opublikował:

Jacob Banks z nowym utworem

Jacob Banks prezentuje trzeci singiel w 2020 – „Devil That I Know”. To wrażliwa, pełna emocji i refleksji ballada, w której artysta zastanawia się nad znaczeniem relacji oraz chwil radości w skomplikowanym świecie.

„Nie możemy wznieść się wyżej / Nie możemy być w połowie mesjaszem”Jacob Banks wyśpiewuje swoim bogatym barytonem w towarzystwie delikatnego pianina. Kompozycje artysty są zawsze fascynujące, jednak „Devil That I Know” jest szczególnie przejmujące.

Utwór to następca singli „Stranger” wydanego we wrześniu oraz „Like You’ll Never See Me Again” – coveru Alicii Keys, który Banks wydał w maju. Ten drugi utwór zgromadził ponad 1,3 mln wyświetleń na YouTube.

Debiutancki album Jacoba Banksa, „Village”, spotkał się z niezmiernie ciepłym przyjęciem ze strony krytyków, trafił także na wiele rankingów z najlepszymi wydawnictwami 2018 roku. Banks występował na najważniejszych festiwalach na świecie, w tym Coachelli, SXSW czy Lollapaloozie. Polscy fani mieli okazję oglądać artystę na żywo podczas Salt Wave Festivalu w 2019.

Źródło: Universal Music / YouTube

Polecane

Share This