JAE5 łączy siły ze Skeptą i Remą


2021.03.24

opublikował:

JAE5 łączy siły ze Skeptą i Remą

JAE5 to jeden z najciekawszych brytyjskich producentów. W piątek zaprezentował singiel stworzony we współpracy ze Skeptą i Remą. Artysta chciał w swoim klipie przedstawić swoje korzenie, dlatego nagrał go w Ghanie. W wideo możemy zobaczyć piękne krajobrazy, bogatą kulturę zachodnioafrykańskiego kraju, a także kolebkę kreatywności ukazaną poprzez ekspresyjnych młodych ludzi zachowujących szacunek dla tradycji. Podkład inspirowany afrykańskim brzmieniem, z którego JAE5 jest znany, został wzbogacony o wokal Rema – Afrykańskiej gwiazdy trapu oraz zwrotki Skepty.

– Chciałem, żeby mój debiutancki singiel był czymś co dobrze zaprezentuje mnie w całości. Musiał być inspirowany afrobeatem i miejską muzyką z Wielkiej Brytanii. Skepta i Rema okazali się idealną kombinacją. „Dimension” to klimatyczny kawałek z przekazem! Skepta jak zwykle dostarczył potężne zwrotki, a Rema na tym refrenie – ten koleś jest nienormalny! Mam nadzieje, że każdemu ten utwór się spodoba.

Mający na swoim koncie takie nagrody jak 2020 MOBO w kategorii Najlepszy Producent, czy 2020 GRM Daily’s Rated w kategorii Producent Roku, artysta ze wschodniej części Londynu JAE5 miesza w swoich podkładach afrobeat, hip-hop i dubstep. Producent ma 4 single w pierwszej 10tce brytyjskich list przebojów. JAE5 współpracował z wieloma artystami z całego świata takimi jak: J Hus, French Montana, Future, Koffee, Popcaan, Wizkid, Burna Boy, Sam Smith, Anne Marie, Mark Ronson, Jess Glyne, Dave oraz wieloma innymi.

Polecane

Share This