Jak bliscy i współpracownicy Palucha świętowali jego urodziny?


2020.10.02

opublikował:

Jak bliscy i współpracownicy Palucha świętowali jego urodziny?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

35 lat na karku, z cztego niemal połowa na scenie. Bliscy i współpracownicy Palucha świętowali wczoraj jego urodziny m.in. składając mu życzenia w mediach społecznościowych. Niektóre – jak te składane przez Decksa, nazywającego artystę Łukaszem z Nadarzyna czy dziewczyny z agencji muzyczno-eventowej Bashesh, które nie mają wątpliwości, że Paluch jest ich największym fanem.

Przy okazji urodzin administrator profilu Turtle Hype podsumował dorobek Palucha, doliczając się aż 958 mln wyświetleń jego kawałków na YouTube. Ponadto raper może się pochwalić imponującym dorobkiem jeśli chodzi o sprzedaż. Paluch ma na koncie dwie potrójne platyny („Ostatni krzyk osiedla” i „Czerwony dywan”), dwie podwójne („Lepszego życia diler” i „Złota owca”), dwie pojedyncze („Milion dróg do śmierci” z Kalim i „10/29”) oraz dwa złota („Niebo” i nagrane z Chrisem Carsonem jako PCC „Made in Heaven”).

Sprawdź też: Wini proposuje Solara i Białasa, odpowiada byłemu właścicielowi Szpadyzor Records i opowiada o karierze youtubera

Polecane

Share This