Jak Malik rozlicza się z osobami rzucającymi rasistowskimi wyzwiskami?


2021.04.03

opublikował:

Jak Malik rozlicza się z osobami rzucającymi rasistowskimi wyzwiskami?

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Wczoraj w sieci pojawił się nowy singiel DJ-a Frodo „Kawasaki” z gościnnym udziałem Malika Montany, Josefa Bratana i Alberto. Trójka reprezentantów GM2L spotyka się niejednokrotnie z rasistowskimi uwagami pod swoim adresem. Malik publikował niedawno zdjęcie napisu na murze, którego treść obrażała zarówno jego jak i jego podobiecznych.

Nadal czekam na twardzieli z farbami przez internet i nic – śmiał się wówczas raper.

Temat rasistowskich ataków na Malika wrócił w jego dzisiejszym Q&A. Artysta został zapytany, czy dokuczano mu kiedyś z powodu tego, że jest „ciapaty”.

Zdarza się do dziś i problem w tym, że ci co zaczepiają, najszybciej biegną na komisariat i potem kary trzeba płacić i do sądów chodzić za złamane szczęki – odpowiedział raper.

Sprawdź także: Malik Montana opublikował zdjęcie rasistowskiego napisu pod swoim adresem. Instagram uznał je za obrazoburcze i usunął wpis

Przypominamy singiel „Kawasaki”.

Obok działalności muzycznej Malik skupia się obecnie także na sportach walki. Artysta powołał niedawno do życia federację HIGH League, w barwach której mają występować Lil Masti i Czuux. To nie koniec inicjatyw, w które jest zaangażowany autor „Tijary”.

Oprócz federacji, o której już wiecie, szykuje jeszcze kilka innych projektów, o których z czasem będziecie się dowiadywać. Pytacie mnie często, jakie mam marzenia? Mam ich bardzo dużo i póki pojawiają się nowe, wiem, że żyję – komentował niedawno tajemniczo Malik.

Polecane

Share This