Jak obecnie wygląda Dawidzior? Kacper HTA pokazuje wizerunek kolegi i wyjaśnia, kto zablokował wydanie ich płyty

Dawidzior nadal przebywa w zakładzie karnym.


2020.06.15

opublikował:

Jak obecnie wygląda Dawidzior? Kacper HTA pokazuje wizerunek kolegi i wyjaśnia, kto zablokował wydanie ich płyty

fot. mat. pras.

Od wydania albumu „Honor twoją amunicją” Hipotonii wkrótce minie siedem lat. W 2016 grupa podpisała kontrakt ze Step Records, zapowiadając nowy materiał, ale nie doczekaliśmy się go do dziś. Na drodze stanęły problemy z prawem, przez które Dawidzior trafił do więzienia. Kacper opublikował na Instagramie zdjęcie, pokazujące, jak wygląda dawno niewidziany publicznie kolega. Przez pandemię panowie nie mogą spotykać się na widzeniach twarzą w twarz, zamiast tego dostali możliwość rozmowy poprzez ekrany komputerów.

Pandemia zamieniła widzenia w rozmowy na Skypie i dziś pierwszy raz udało się nam nawinąć na kamerze, dziwna faza, bo tym razem to pozdrowienia z więzienia od Dawida dla was wszystkich. Oby jak najszybciej na wolce – napisał Kacper.

Step Records nie wydało albumu Hipotonii, ale nie oznacza to, że Kacper i Dawidzior nie nagrali wspólnego materiału. Dlaczego krążek nie ujrzał światła dziennego? Kacper wyjaśnił to, odpowiadając jednemu z fanów na pytanie: – Wtedy się nie dało. Ówczesna partnerka Dawida, która dostała prawa do pewnych rzeczy pod jego nieobecność zablokowała wszystko.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez KacperHTA (@kacperhta)

Polecane

Share This