Jak zarabiać na rapie i żyć z niego? Słoń ma kilka cennych wskazówek


2020.07.19

opublikował:

Jak zarabiać na rapie i żyć z niego? Słoń ma kilka cennych wskazówek

fot. Łukasz Jaszak

Fani Słonia mogą szykować się na intensywną końcówkę roku. W listopadzie na rynek trafi współtworzona przez rapera gra „M.E.A.T.”, w grudniu możemy spodziewać się nowego albumu zatytułowanego „Czerwony rum”. Podczas instagramowego Q&A artysta zdradził, że wydawnictwo trafi na rynek 11 grudnia. Pozostaje nam więc czekać na preorder oraz pierwszy singiel. Kiedy możemy spodziewać się premierowego kawałka? – Wiem, ale nie powiem – komentuje Słoń.

Oprócz daty premiery artysta zdradził także, że planuje cztery klipy promujące materiał, ale nie wyklucza, że ostatecznie zrealizuje ich pięć.

Słoń od zawsze pozostaje niezależny. Obok muzyki i marki odzieżowej artysta zajmuje się także grami wideo, a od niedawna prowadzi także własny pub Złe Miejsce. Nic dziwnego, że fani pytają przedsiębiorczego rapera, w jaki sposób zacząć zarabiać na rapie i utrzymywać się z niego. Słynący ze śmieszkowania Słoń tym razem odpowiada zupełnie poważnie, dzieląc się z fanami następującymi radami:

1. Nie żyjcie ponad stan swoich zarobków. Te paski, zegarki i inne gówna nie są potrzebne.
2. Alko i narko to spacer po cienkim lodzie. Inwestuj w siebie:
– wiedza,
– praca,
– plan działania.
3. Ogranicz swoje zaufanie i krąg osób, z którymi współpracujesz. Przygotuj się na to, że zawiedziesz się na całej masie ludzi.

Polecane

Share This