Jakie szanse na wygraną z Popkiem ma Kizo? Bukmacherzy nie pozostawiają złudzeń


2021.02.08

opublikował:

Jakie szanse na wygraną z Popkiem ma Kizo? Bukmacherzy nie pozostawiają złudzeń

6 marca odbędzie się 9 gala FAME MMA. W klatce pojawi się pięciu zawodników związanych ze sceną muzyczną. Będą to Popek, Kizo, Ryba, Kubańczyk i Zusje. Starcie Popka z Kizo będzie główną walką eventu. Co ciekawe podczas wczorajszej konferencji prasowej Popek przyznał, że nie za bardzo wiedział wcześniej kim jest Kizo.

– To dla mnie czysty biznes. Poznałem Kizo, kiedy włodarze zaproponowali mi walkę. Sprawdziłem, kim jest Kizo, śledzę go, jego poczynania na salce. Będziemy się na***alać, ile wlezie, damy dobrą walkę – na to liczę. I tyle – powiedział Popek.

– Ja akurat Popka znałem, kojarzyłem. Poznaliśmy się kiedyś na jakimś koncercie, możesz tego nie pamiętać, nieważne. Wychodzę do niego z szacunkiem. Nieważne – stójka czy parter, ja czy on, liczę na to, że obaj damy najbardziej historyczną walkę w tej federacji. To będzie k***a walka – na to liczę – powiedział reprezentant chillwagonu.

Przypomnijmy, że Kizo wystąpił na czwartej gali FAME MMA. Przegrał wtedy przez TKO z Marcinem “Melonidasaem” Makowskim. Jak więc jego szansę na pokonanie Popka widzą bukmacherzy? Nie dają Kizo najmniejszych szans na wygraną – za postawioną na Popka złotówkę płacą zaledwie 1,25 PLN. Stawiając tę samą kwotę na Kizo można wygrać aż 3.30 PLN.

Wyraźnym liderem starcia Kubańczyk vs. Marcin Malczyński jest ten pierwszy – kurs wynosi 1,38 do 2,70. W miarę wyrównanym pojedynkiem wydaje się być walka Ryby z Raishentsevem – bukmacherzy obstawiają tu 1,90 do 1,75 na korzyść Oleha. W jednym z żeńskich starć wieczoru zmierzą się Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk z Zusje. I w tym wypadku bukmacherzy także nie pozostawiają złudzeń, kto ich zdaniem wygra – kurs wynosi 1,25 vs 3,30 na rzecz “Kamiszki”.

OBSERWUJ NAS NA INSTAGRAMIE

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CGM.PL (@cgm.pl)

Polecane


Share This