Jakimowicz jednak szanuje Patointeligencję:-)


2019.12.18

opublikował:

Jakimowicz jednak szanuje Patointeligencję:-)

instagram.com/jaroslaw.jakimowicz/

Jarosław Jakimowicz, aktor znany z kinowego hitu lat 90-tych, kilka dni temu skomentował dla jednego z tabloidów utwór Maty – “Patointeligencja”.

– Mam dwóch synów: 19-letniego i 15-letniego. Żaden z nich nie posługuje się takim językiem ani nie odnosi się do rodziców w ten sposób, co raper Mata. Rap mi się kojarzył zawsze z muzyką biedy, ulicy, muzyką dla tych, którzy są trochę odrzuceni i nie bardzo mają jakąś przyszłość. A tymczasem tu mamy bananowego chłopca, który wcale nie żyje na ulicy. To jest jego jakiś chory bunt. Jest z dobrego domu, a udaje gangsta. Ja bym go posłał do wojska – skomentował aktor.

Dziś jednak na jego Instagramie opublikowane zostało delikatne sprostowanie wypowiedzi. Aktor twierdzi, że w jego wypowiedzi zabrakło zdania o tym, że szanuje “Patointeligencję” jako głos pokolenia.

“WAŻNE😜‼️ 2 dni temu Fakt zapytał mnie o wychowanie rapera MATA. Zasugerowałem wojsko😜, ale pominięto w mojej wypowiedzi, że jako głos pokolenia, grupy młodych ludzi szanuję, podoba mi się i jestem zaskoczony profesjonalną produkcją 👌”

I teraz nie wiadomo, czy traktować “Patointeligencję” jako hymn pokolenia czy jednak wysłać go do wojska żeby nabrał ogłady…:-)

Polecane


Share This