Jakub Żulczyk, Young Igi i inni wspierają Kaza Bałagane

Raper został zatrzymany w niedzielę wieczorem.


2019.03.12

opublikował:

Jakub Żulczyk, Young Igi i inni wspierają Kaza Bałagane

fot. mat. pras.

Podobnie jak w ubiegłym roku Bonusa RPK także i teraz scena wspiera kolejnego rapera, który ma problemy z prawem. Wprawdzie akcja #freebalagane nie ma jeszcze takiego zasięgu jak #muremzabonusem, ale w przypadku reprezentanta Ciemnej Strefy mieliśmy do czynienia z wyrokiem, tymczasem Kazek ma za sobą dopiero pierwsze przesłuchanie.

Nie wie nic na temat zdarzeń, które się mu przypisujemówił wczoraj o Bałagane jego prawnik Leszek Cichoń. Partnerka artysty komentowała sytuację w następujący sposób: – Sprawa jest poważna i spędza nam sen z powiek od lat. Sprawa dotyczy pomówienia.

Kaza w mediach społecznościowych wspierają m.in. Jakub Żulczyk, Young Igi, Hewra i W.E.N.A.. – Słucham opowieści Bałagane nie od wczoraj. Ustawiliśmy się dziś na odbiór nowej płytki #chlebimiód i zbicie pionypisał pół roku temu pisarz, publikując na swoim instagramowym profilu zdjęcie z Kazkiem. Teraz Jakub Żulczyk przypomina to zdjęcie, opatrując je hashtagiem #freebalagane. – #freebalagane, #stoppomowieniom – czytamy na Instastory Wudoe. – Free BDG – domaga się Hewra.

Nieco więcej na temat sytuacji kolegi napisał Young Igi. – Jak mnie ch*j strzela, że wy wszyscy tacy śmieszni w tym Internecie jesteście. Nigdy nie życzcie komuś tego, czego sami nie chcecie doświadczyć. Nigdy nie bazujcie na tym, co przeczytacie o człowieku. Ludzie nauczyli się pisać gówno. Bazujcie na tym, jaki człowiek jest w stosunku do was i pielęgnujcie dobro – zwrócił się do fanów Igi, na Instastory którego także znajdziemy tag wspierający Kaza.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#tbt #freebalagane

Post udostępniony przez Jakub Żulczyk (@jakubzulczyk)

Polecane