James Blunt przyjedzie do Polski

Artysta odwiedzi nas w przyszłym roku.


2021.05.17

opublikował:

James Blunt przyjedzie do Polski

fot. mat. pras.

James Blunt, artysta okrzyknięty jednym z najbardziej autentycznych muzyków dzisiejszego popu, powraca ze zdwojoną siłą! Mistrz ballad i twórca kultowego „You’re Beautiful”, który już nie raz zachwycił polską publiczność, wystąpi 29 maja 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Trasa Once Upon a Mind to wyczekiwany z niecierpliwością powrót do muzyki na żywo – zarówno dla samego Jamesa, jak i spragnionej koncertowych wrażeń publiki. Dlatego majowe wydarzenie w Łodzi będzie emocjonalną petardą. Bilety na koncert trafią do sprzedaży 19 maja roku. Sprzedaż będzie prowadzić biletserwis.pl.

James Blunt to artysta, którego nie trzeba przedstawiać. W końcu kto z nas choć raz nie wzruszył się słuchając takich numerów jak: „You’re Beautiful”, którego liczba wyświetleń w serwisie Youtube przekracza już 500 milionów, ponadczasowego „Goodbye My Lover” czy hitu „Melody” stworzonego we współpracy z Lost Frequency? Nie ma wątpliwości, że James Blunt – z natury powściągliwy Anglik, a do tego były wojskowy, który stacjonował w Kosowie, całej swojej wrażliwości upust daje właśnie w muzyce. Dlatego nawet po 15 latach jego wyjątkowo autentyczna i bezkompromisowa twórczość nie przestaje zachwycać. W dobie muzyki elektronicznej oraz syntetycznej, James niezmiennie stawia na akustyczne brzmienia. Podczas koncertów na scenie zawsze staje ze swoją gitarą i dzięki autorskim utworom spowitym prawdziwą emocją – porusza widownię.

Sprawdź także: Andrzej Piaseczny o małżeństwach jednopłciowych i adopcji dzieci

Na trasie Once Upon a Mind nie zabraknie kultowych hitów wokalisty oraz utworów z ostatniego albumu, wprowadzających nową jakość w jego brzmienie. Sam artysta przyznaje, że kompozycje z „Once Upon a Mind” to najbardziej intymne piosenki, jakie stworzył.

Po piosence „Your Beautiful” (..) ciężko było mi już pisać w ten sam otwarty sposób, ponieważ nie podobało mi się, że tyle osób ma wgląd do mojego prywatnego życia. Ale teraz, kiedy spotkały mnie pewne o wiele ważniejsze wydarzenia w moim domu, nagle z powrotem mogę pisać w zupełnie niefiltrowany, otwarty sposób. CZUJĘ SIĘ, NIE JAKBYM WRACAŁ DO BRANŻY MUZYCZNEJ, CZUJĘ SIĘ JAKBYM WRACAŁ DO MUZYKI – przyznaje James Blunt, pytany o płytę „Once Upon a Mind”.

Polecane

Share This