Jamiroquai na Orange Warsaw Festival 2011

Skunk Anansie, The Streets i Plan B... a to jeszcze nie koniec line-up\'u


2011.03.30

opublikował:

Jamiroquai na Orange Warsaw Festival 2011

Znany jest już kolejny wykonawca tegorocznego Orange Warsaw Festival. Obok Skunk Anansie, The Streets i Plan B, w czerwcu na nowym stadionie Legii przy Łazienkowskiej pojawi się Jamiroquai!

Muzyczne lata dziewięćdziesiąte nie byłyby tym samym bez Jamiroquai. Znakiem rozpoznawczym zespołu był, jest i będzie charyzmatyczny wokalista – Jay Kay. Jego kapelusze, szybkie samochody, specyficzny styl tańca i iście rock’n’rollowy styl życia, to marka sama w sobie. Jednak Jamiroquai to nie tylko, dopracowany w najmniejszych szczegółach, wizerunek sceniczny. Powstały w 1992 roku w Paryżu brytyjski zespół to siedem studyjnych albumów, które rozeszły się w ponad 25 milionach egzemplarzy, ponad 20 singli szturmujących listy przebojów i osiemnaście lat podboju parkietów i scen.

To będzie kolejna wizyta zespołu w naszym kraju, ale niewątpliwie wyjątkowa. Właśnie ukazał się oczekiwany, bardzo ciepło przyjęty, siódmy studyjny album Brytyjczyków – „Rock Dust Light Star”. Jamiroquai są od lat niezwykle popularni w Polsce. Artyści gwarantują, że podczas Orange Warsaw Festival na pewno zagrają swoje największe przeboje z legendarnych krążków „The Return of the Space Cowboy” oraz „Travelling Without Moving”, ale zaprezentują również nowy materiał. Znany z miłości do szybkich aut i iście rockowego stylu życia wokalista Jay Kay z pewnością nie zawiedzie swoich fanów. Może zabawi w Warszawie odrobinę dłużej…?

Kolejne nazwiska tegorocznych wykonawców zostaną ogłoszone wkrótce, polecamy wzmożoną czujność! Wkrótce również szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży biletów.

Tegoroczny Orange Warsaw Festival odbędzie się 17 i 18 czerwca na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej.

ORANGE WARSAW FESTIVAL 2011

17 i 18 czerwca 2011

Stadion warszawskiej Legii

orangewarsawfestival.pl

Polecane