„Jan Paweł” – nowy singiel i klip Pezeta


2022.05.24

opublikował:

„Jan Paweł” – nowy singiel i klip Pezeta

fot. Lola Banet

Zgodnie z zapowiedzią w południe w sieci pojawił się klip do nowego singla Pezeta. „Jan Paweł” to pierwszy kawałek promujący zapowiadany na 30 września album „Muzyka komercyjna”, który od dziś możecie zamówić na pezet81.pl.

„Muzyka komercyjna” to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.

„Muzyka komercyjna” to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.

Mój nadchodzący album pt. „Muzyka komercyjna” to coś co ma poruszyć wyżej wymienione zagadnienia. Mimo tego, że słowo „komercyjny” ma wydźwięk raczej pejoratywny, to przecież rap, który robimy stał się komercyjny, odkąd tylko ujrzał światło dziennie pierwszy album wydany na sprzedaż. Muzyka hip-hopowa stała się źródłem rozrywki, coraz lepiej sprzedawana i coraz bardziej sprzedajna – tak o albumie mówi Pezet.

Polecane

Share This