Jan-rapowanie zagra dwa największe koncerty w swojej karierze


2021.12.14

opublikował:

Jan-rapowanie zagra dwa największe koncerty w swojej karierze

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

SOLD OUT Agencja zapowiada dwa unikalne koncerty Jana-rapowanie, które odbędą się 1 kwietnia 2022 w Tauron Arenie w Krakowie i 3 kwietnia na warszawskim Torwarze. To będą dwa największe solowe koncerty w dotychczasowej karierze Jana-rapowanie i wyjątkowe ukoronowanie premiery jego nowego albumu. Kraków i Warszawa są miastami szczególnymi w życiu artysty i stąd decyzja o wyborze tych miejsc na koncerty promujące nadchodzący album artysty.

— Zazwyczaj bilety na koncerty Jana rozchodziły się w ekspresowym tempie, dlatego mamy nadzieję, że tym razem wejściówek wystarczy dla wszystkich zainteresowanych fanów — mówi Magda Dubrawska, założycielka SOLD OUT Agencji.

Bilety trafią do sprzedaży w czwartek 16 grudnia o godz. 15:00 za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej i aplikacji Going. oraz będą dostępne stacjonarnie w salonach Empik w całej Polsce.

Dotychczasową dyskografię artysty zamykają dwa single – “Szymek Smorąg” i “Dzisiaj”, które ukazały się w serwisach streamingowych w dniu urodzin rapera i zapowiadają jego nadchodzący album, będący efektem kontraktu podpisanego podczas piątej edycji SBM FFestivalu.

Polecane

Share This