Jan Serce prezentuje „Lato, którego nie było”


2020.07.31

opublikował:

Jan Serce prezentuje „Lato, którego nie było”

Jan Serce powraca z drugą płytą i nowym singlem promującym najnowsze wydawnictwo. Tytułowe „Lato, którego nie było” to symbol niespełnionych, wakacyjnych historii. Nowy album Jan Serce ukazał się nakładem wytwórni Asfalt Records. Od dziś jest dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

W to lato miało dziać się wiele, a wszystko miał uwiecznić polaroid. Miałem być trochę z nią, trochę w trasie. Planowałem dowiedzieć się czegoś więcej o sobie i zmądrzeć, zobaczyć kilka dawno niewidzianych osób. Nie wszystko potoczyło się tak, jak miało się potoczyć, ale wydarzyły się inne rzeczy, po których został ten kawałek – tak o kompozycji “Lato, którego nie było” mówi Aleksander Czerkawski, wokalista, autor słów i współkompozytor.

Lockdown nie tylko nam zabrał perspektywy na kolejne miesiące, w tym widoki na dalsze granie koncertów, na letnie festiwale. Również społeczne nastroje w naszym kraju nie zachęcały do zabawy. Poczuliśmy, że po prostu skradziono nam to, na co czekaliśmy przez cały rok – imprezy, spotkania, wakacyjny chillout. To dlatego wzięliśmy się do roboty w tak intensywnym tempie – mówi Michał Zachariasz, współautor.

SPRAWDŹ TAKŻE: „25 lat niewinności” – Kazik nagrał piosenę o Tomku Komendzie

Polecane


Share This