Janelle Monáe pracowała z Princem nad nowym albumem

„Dirty Computer” ukaże się 27 kwietnia.


2018.02.27

opublikował:

Janelle Monáe pracowała z Princem nad nowym albumem

foto: mat. pras.

Janelle Monáe wyjawiła w wywiadzie na antenie BBC Radio 1, że inspirowane Prince’m brzmienie piosenki „Make Me Feel” nie jest przypadkowe. Artysta miał przed śmiercią pomagać Monae w pracy nad kolejnym albumem.

Prince pracował ze mną nad tą płytą, zanim przeniósł się w inną częstotliwość, pomógł mi stworzyć wiele dźwięków. Bardzo za nim tęsknię, wiesz, ciężko mi o nim mówić. Ale na pewno tęsknię i jego duch nigdy mnie nie opuści. – powiedziała Monáe  .

W zeszłym tygodniu didżejka współpracująca z Princem, Lenka Paris, opublikowała post, w którym twierdziła, że artysta puścił jej dwa lata temu fragment nowego singla Janelle. Post ten został jednak usunięty, a wśród współautorów „Make Me Feel” nie jest wymieniony Prince. Wyklucza to też użycie sampla z utworu „Kiss”, o czym donosiły niektóre wczesne informacje prasowe.

Byłby to drugi album Janelle Monáe , w którego powstanie zaangażowany jest Prince. Muzyk gościł na „The Electric Lady” w utworze „Givin Em What They Love”. „Dirty Computer” zostanie wydane 27 kwietnia.

Polecane