Janusz Walczuk i goście – nowy singiel zapowiadający „Jana Walczuka”

Premiera albumu na początku 2023.


2022.12.03

opublikował:

Janusz Walczuk i goście – nowy singiel zapowiadający „Jana Walczuka”

fot. YouTube

Po „Janie Walczuku” czas na „Teleport”, drugi singiel zapowiadający nowy album reprezentanta SBM Labelu. Po solowym kawałku tym razem czas na udział gości. W „Teleporcie” udzielili się Waima, Diffi, Xad i Yezus.

„Jan Walczuk”, bo taki tytuł otrzymał nie tylko poprzedni singiel, ale również cały nadchodzący krążek, trafi na rynek 23 stycznia 2023, ale już teraz można go zamówić w przedsprzedaży.

– Janusz Walczuk nazywa się Jan Walczuk. To hasło, które towarzyszy nam przy premierze drugiego LP artysty. Album jest efektem wielomiesięcznej pracy artysty nad muzyką, jak i samym sobą. Usłyszycie na nim szereg polskich artystów i artystek. Towarzyszy temu inne, bardziej różnorodne podejście do współpracy z autorami muzyki. Mimo wielości stylów i bitów na każdym numerze znajdziemy indywidualną cząstkę Janusza, jego sznyt i ego. To płyta dopracowana w każdym detalu, stworzona z czystej potrzeby uzewnętrznienia się 24-latka, który jak mało kto doświadczył wzlotów i upadków kształtujących osobowość. Stworzona dla wszystkich i każdego z osobna – czytamy w informacji pe

Płytę zamówicie na januszwalczuk.pl.

Polecane

Share This