Jarecki w nowym klipie Onara


2018.08.31

opublikował:

Jarecki w nowym klipie Onara

foto: kadr z wideo

„Płomień” w kontekście Onara budzi oczywiste skojarzenie z zespołem Płomień 81, który artysta współtworzy z Pezetem. W przyszłym roku przypada XX-lecie Płomienia 81. Onar deklaruje w wywiadach, że chętnie nagrałby z tej okazji nowy album z Pezetem.

Czy tak się faktycznie stanie, zobaczymy, ale póki co musimy zadowolić się innym „Płomieniem”. Właśnie taki tytuł nosi kawałek z płyty „Czyste buty, brudne serce”, w którym Onarowi partneruje Jarecki. Artyści zaprezentowali teledysk do wspólnego utworu.

Pezet pojawił się gościnnie na nowym albumie Onara. Raper dograł się do kawałka „Equipment”, w którym udziela się również Bilon. Piosenka także doczekała się teledysku. Aby go obejrzeć, zajrzyjcie tutaj.

 

„Ostatnia prosta” Onara

W przeprowadzonym przy okazji premiery „Czystych butów, brudnego serca” dla Rap News wywiadzie z Onarem Proceente pytał głównie o płytę, ale w trakcie rozmowy nie brakło jednak także innych tematów związanych z Onarem. Proceente wspominał m.in. nagraną w barwach Asfaltu płytę “Na zawsze będzie płonął”, pytając, czy Onar zdecydowałby się ponownie współpracować z Tytusem. – Tyle od***aliśmy swojego, że do niczego taka współpraca nie jest mi potrzebna. Nie że z Tytusem, ale w ogóle z wydawnictwami. Tym bardziej, że jest taki nurt “one man army”, trochę działania na własną rękę – odpowiedział Onar.

Mam taką ostatnią prostą na swojej hip-hopowej drodze. Fajnie kończyć z mniejszymi wynikami, choć wiadomo, że z większymi, ale lepiej z mniejszymi we własnym zakresie, z własną siłą i walką ze samym sobą, niż kończenie małym drugiem w majorsie rapowym. Mam taką drogą, taką przyjąłem i lepiej się z tym czuję – skomentował artysta.

Polecane

Share This