JAY-Z – "THE HITS COLLECTION VOLUME ONE"


2010.11.14

opublikował:

JAY-Z – "THE HITS COLLECTION VOLUME ONE"

Wydawnictwo ukazuje się w trzech wersjach. Podstawowa (1CD) zawiera 14 utworów. „Deluxe Edition” z 36-stronicową książeczką, wzbogacono o dodatkowy krążek z pięcioma trudno dostępnymi nagraniami: „Young Gifted and Black”, „Pump It Up (Freestyle)”, „My President Is Black (Remix)”, „Go Hard (Remix)” (feat. Kanye West & T-Pain) oraz „This Life Forever” pochodzący ze ścieżki dźwiękowej filmu „Black Gangster” z 1999 roku.

Zapowiadane na grudzień specjalne, limitowane wydawnictwo kolekcjonerskie „Collector`s Edition Box Set” będzie zawierało dwie płyty oraz 100-stronicową książkę ze zdjęciami z całej kariery Jay-Z.

Amerykański raper jest jednym z najlepiej zarabiających artystów na świecie. Ma na swoim koncie dziesięć statuetek Grammy a jego albumy rozeszły się w ponad 40 milionach egzemplarzy. Debiutował w 1996 roku płytą „Reasonable Doubt”. Rok później podpisał kontrakt z wytwórnią Def Jam i jego drugi album „In My Lifetime, Vol. 1” powtórzył sukces debiutu zdobywając platynę. Wydany w 2009 roku krążek „The Blueprint 3” znalazł się od razu na szczycie listy Billboard 200 i pobił rekord Elvisa Presleya, czyniąc z Jay-Z artystę z największą liczbą debiutów na 1 miejscu.

Jay-Z jest także inwestorem, biznesmenem oraz zajmuje się działalnością charytatywną. Otwarty na nowe technologie dla promocji swojego albumu stworzył interaktywną stronę internetową www.jayzhitscollection.com. Na tle czarno-białej fotografii Nowego Jorku fani mogą oglądać zdjęcia i materiały wideo, odsłuchiwać muzykę oraz za pomocą Twittera dodawać własne komentarze.

 „Jay-Z: The Hits Collection Volume One” to doskonałe podsumowanie dotychczasowej kariery, a sam raper pracuje już nad kolejnym albumem studyjnym, który zapowiadany jest na przyszły rok.

Tracklista

CD 1:

1. Public Service Announcement (Interlude)

2. Run This Town featuring Rihanna & Kanye West

3. ’03 Bonnie & Clyde featuring Beyoncé

4. Encore

5. I Just Wanna Love U (Give It 2 Me)

6. Izzo (H.O.V.A.)

7. D.O.A. (Death of Auto-Tune)

8. 99 Problems

9. Empire State Of Mind featuring Alicia Keys

10. Dirt Off Your Shoulder

11. Hard Knock Life (Ghetto Anthem)

12. Show Me What You Got

13. Roc Boys (And The Winner Is)…

14. Big Pimpin`

Tagi


Polecane

Share This