„Jazz na ulicach” – Maria Sadowska zaprasza na premierowy koncert


2014.03.28

opublikował:

„Jazz na ulicach” – Maria Sadowska zaprasza na premierowy koncert

Już w piątek 28 marca w warszawskim Teatrze Syrena odbędzie się premierowy koncert Marii Sadowskiej z repertuarem z płyty „Jazz na ulicach”.

„Jazz na ulicach” powstał… w piwnicy, gdzie Maria spotykała się ze swoim nowym zespołem. Kontrabas obsługuje w nim Kacper Zasada, na perkusji gra Bartek Nazaruk, a partie gitary to zasługa Tomka Łabanowskiego. Gdy materiał był już gotowy, muzycy przenieśli się do warszawskiego studia Black Kiss Records, gdzie niemal na setkę zostały nagrane partie instrumentalne, a następnie do studia Jazzda Music, gdzie Sadowska dograła wokale i gdzie album został zmiksowany. Pojawili się też barwni goście – zjawiskowa Urszula Dudziak i dziewczyny, które Maria poznała w „The Voice of Poland” – Gosia Janek i Beata Orbik.

Wszystko wywróciliśmy do góry nogami – odgraża się główna bohaterka tej opowieści. Bez szlifowania szczegółów, bez wariowania. Z emocjami na pierwszym miejscu – dodaje. Ale nie wierzcie jej na słowo, dajcie przemówić muzyce – te szlachetność, ten puls, ta wolność, którymi „Jazz na ulicach” stoi, warte są więcej, niż tysiąc słów.

Premiera płyty „Jazz na ulicach” 1 kwietnia, natomiast już 28 marca podczas koncertu promocyjnego album będzie można nabyć przedpremierowo. Już teraz materiału można posłuchać w serwisie Deezer.

Koncert premierowy „Jazz na ulicach”

28.03.2014

Teatr Syrena

Godz. 19:00

Bilety: 50 zł

{sklep-cgm}

Polecane

Share This