„J***ć Kstyka” – Żabson tłumaczy swoją wypowiedź z gali Popkillerów


2019.05.10

opublikował:

„J***ć Kstyka” – Żabson tłumaczy swoją wypowiedź z gali Popkillerów

fot. P. Tarasewicz

W mijającym tygodniu odbyła się pierwsza gala rozdania Popkillerów. Żabson opuszczał warszawski Teatr Capitol ze statuetką za najlepszy klip wg czytelników serwisu Popkiller.pl przyznaną za „DMT”. Artysta odebrał wyróżnienie z rąk Kstyka, internetowego twórcy, komentatora i promotora podziemnych raperów.

Żabson nie podał Kstykowi ręki, a przemawiając do mikrofonu powiedział: – J***ć Kstyka. Fajnie, że ta nagroda jest od ludzi, a nie od niego, bo nie popieram takiego internetowego hejtingu.

Wypowiedź Żabsona wywołała spore poruszenie. Artyście wytknięto m.in., że krytykuje hejt kilka sekund po tym, jak publicznie obraził Kstyka. Raper ustosunkował się do tych zarzutów na Instagramie, pisząc:

To, że ludzie porównują powiedzenie komuś w twarz publicznie, co się o nim myśli, do anonimowego hejtowania i obrażania ludzi w Internecie, to już wprawia w niepokój. Najgorsze jest to, że artystę można obrażać, oceniać i jechać od najgorszych, ale kiedy w świecie realnym taki internetowy hejterek zostanie pociśnięty, to wszystkim go szkoda.

Czemu nas wam nie szkoda, kiedy jesteśmy obrażani co krok? A jego wam szkoda? Prosta odpowiedz, bo sami anonimowo obrażacie ludzi w internecie i się z nim identyfikujecie. Co by było, gdyby Żabson mi tak powiedział. Smuteczek? Są na tym świecie jeszcze ludzie szczerzy, tacy jak ja i zawsze będę za to obrywał, ale nigdy nie przestanę mówić tego, co wszyscy myślą, ale każdy boi się wyrazić.

Polecane

Share This