Jean Michel Jarre – dziś Płock


2010.11.13

opublikował:

Jean Michel Jarre – dziś Płock

Artysta zaprezentował się w doskonałej formie i rozpalił do czerwoności zgromadzoną kilkutysięczną publiczność. Wraz z towarzyszącym mu zespołem odegrał swoje najsłynniejsze hity m.in. „Equinoxe 4” czy „Rendez Vous 4”, a  wszystko to okraszono laserami i ekranowymi wizualizacjami.

Doskonałym uzupełnieniem były animacje wyświetlane za plecami muzyków, przedstawiające m.in. zestawy syntezatorów czy słynne postacie z okładki płyty „Equinoxe”. Jean Michel Jarre, chcąc uczcić wczorajsze Święto Niepodległości, pojawił się na scenie w szaliku w barwach naszej flagi narodowej i motyw ten pojawiał się tego wieczoru wielokrotnie!

A już dziś, 13 listopada, francuski multiinstrumentalista zaprezentuje się widzom w Płocku. Nowo wybudowana hala Orlen Arena została oddana na czas i wbrew pojawiającym się plotkom koncert odbędzie się zgodnie z planem. Artysta w dalszej kolejności odwiedzi również Wrocław (14 listopada – Hala Stulecia) oraz Rzeszów (15 listopada – Hala Podpromie).

Jean Michel Jarre jest obecnie jedną z najbardziej znamienitych postaci współczesnej kultury, pionierem muzyki elektronicznej i zarazem jej największym popularyzatorem. Pierwszym albumem, który przyniósł kompozytorowi oszałamiający sukces, był „Oxygène” z 1976 r., płyta ta znalazła ponad 18 mln nabywców. Takie albumy jak „Oxygène”, „Equinoxe”, „Magnetic Fileds”, „Zoolook”, „Rendez- Vous” czy “Waiting For Cousteau” okazały się ogromnym sukcesem i na całym świecie sprzedano ich ponad 80 milionów.

Na koncertach Jarre`a będzie można doświadczyć na żywo elektronicznej magii mistrza, artysta zagra  utwory z swoich najważniejszych albumów, a wykona je przy użyciu oryginalnych analogowych syntezatorów oraz legendarnej laserowej harfy. Będzie to niezapomniane przeżycie, którego doświadczyć będzie można niemal wszystkimi zmysłami. Zapraszamy gorąco!


JEAN MICHEL JARRE

13.11.10 – Płock, Orlen Arena, godz. 20.00

14.11.10 – Wrocław, Hala Ludowa, godz. 20.00

15.11.10 – Rzeszów, Hala Podpromie, godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30


Bilety jeszcze w sprzedaży!

Polecane

Share This