Jeden z filarów opuszcza SBM Label


2019.08.01

opublikował:

Jeden z filarów opuszcza SBM Label

fot. Dagmara Szewczuk

Mateusz Jędrzejewicz aka Menago Flex rozstał się z SBM Labelem. Współwłaściciel i dyrektor zarządzający w jednej z najprężniej rozwijających się hip-hopowych firm w Polsce poinformował o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W dniu dzisiejszym zakończyłem współpracę jako współudziałowiec i Dyrektor zarządzający w firmie SBM Label Esthetic Store. Przez prawie 3 lata wspólnej działalności wraz ze wspólnikami udało nam się zbudować prężnie działającą organizację a nasza misja założycielska, którą jest maksymalizacja potencjału zakontraktowanych artystów, jest skutecznie realizowana. Świadczą o tym osiągane wyniki w postaci złotych i platynowych płyt, kontraktów sponsorskich, rozwoju kanału YouTube, a także setki wyprzedanych koncertów. To była świetna lekcja życia i biznesu. Oczywiście oprócz sukcesów, przeżywaliśmy także cięższe chwile, które motywowały nas do jeszcze cięższej pracy i wyciągania wniosków.

Dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję współpracować z ramienia SBM. W obawie o pominięcie kogoś pozwolę sobie nie wymieniać wszystkich z osobna. Napisaliśmy razem kawał historii polskiego rapu i niech ta historia będzie świadectwem tego co razem dokonaliśmy.

PS Byliśmy tak duzi, że dla fanów nawet podpis Menago coś znaczył. Powodzenia w dalszym rozwoju 🙂 – napisał Mateusz.

Współtwórca sukcesu SBM Labelu, który zbierał doświadczenie w branży pracując wcześniej w Step Records, dwukrotnie gościł przed naszą kamerą – po przekroczeniu miliona subskrybentów na YouTube Mateusz odwiedził nas wspólnie z Solarem i Białasem, w ubiegłym roku przyjął także zaproszenie do Czerwonej Kartki REDA.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mateusz Jędrzejewicz (@menagoflex)

Polecane

Share This