Jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów i znany producent łączą siły i zakładają wytwórnię


2020.12.23

opublikował:

Jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów i znany producent łączą siły i zakładają wytwórnię

Krzysztof Gonciarz i Urbański ponownie połączyli siły i ruszają z wytwórnia muzyczną Dyspensa Records. Jeden z najpopularniejszych twórców contentu na YouTube i doceniany producent (jego autorskim projektem był m.in. zespół Rysy), zamierzają szukać nowych talentów i dawać im wsparcie produkcyjne i artystyczne. Panowie poznali się w Japonii, podczas jednego z występów zespołu Rysy.

Pierwszego artystę Dyspensa Records poznamy 31 grudnia. Gonciarz i Urbański zdecydowali się jednak na ciekawy eksperyment i bez ogłaszania nazwy pierwszego podopiecznego wystartowali z preorderem „w ciemno”. Czyli możemy już zamówić album pierwszego z ich podopiecznych, ale nie wiemy czy to jest album. Jak twierdzi Urbański – to będzie naprawdę gruba premiera.

Muzycznie Gonciarz z Urbański współpracowali już m.in. przy produkcji dwóch numerów Tymka, producent był także dyrektorem artystycznym festiwalu Gonciarza. Efektem ich znajomości był także #ho16challenge2 YouTubera. Chłopaki prowadzą także firmę Tofu Media, działającą w Warszawie i w Tokio.

Otwarcie wytwórni Gonciarz zakomunikował na swoim kanale YouTube.

Urbańskiego gościliśmy z studiu CGM.PL przy okazji premiery singla Julii Wieniawy, którego był producentem.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Urbanski (@urbanski.music)

Polecane


Share This