Jeden z najpopularniejszych raperów raperów w Polsce drugim gościem Eisa


2020.11.05

opublikował:

Jeden z najpopularniejszych raperów raperów w Polsce drugim gościem Eisa

fot. mat. pras.

Już featuring Eisa z Bedoesem był sporym zaskoczeniem. Dziś dowiedzieliśmy się drugim z gości na krążku „Gdzie jest Eis” będzie Oskar z PRO8L3Mu. Dograł on swoją zwrotkę do numer „Box-I-Kox„. Kawałka możecie posłuchać na Spotify.

Płytę „Gdzie jest Eis?” można kupić w preorderze na stronie gdziejesteis.pl i lajka.co Do wyboru słuchaczy są: CD i LP w dwóch wersjach: 2003 i 2003-2020. Wydawnictwo w całości po raz pierwszy trafiło również na wszystkie platformy streamingowe. Wydawcą albumu jest Lajka Local Corp., w kolaboracji z Def Jam Recordings Poland. Producentem wykonawczym jest Rafał Grobel.

SPRAWDŹ TAKŻE: Bedoes w klipie do klasycznego numeru Eisa

„Gdzie jest Eis?” to debiutancki album warszawskiego rapera, który, poza wydawnictwem nie udziela się na scenie. Do tej pory płyta nie miała żadnej promocji, a pytanie „Gdzie jest Eis?” jest nadal aktualne. Na płycie znajduje się 13 utworów. Dziś swoją premierę ma utwór i klip „Najlepsze Dni” z gościnnym udziałem Bedoesa, w którym raperzy spotykają się na warszawskich wyścigach, na boisku do koszykówki i na skrzyżowaniu na Bielanach.

Kolaboracja Eisa z Bedoesem i Oskarem zapowiada płytę „Gdzie jest Eis?” w dwóch odsłonach: zremasterowanej przez Noona wersji oryginalnej oraz rozszerzonej wersji 2003-2020. Do rąk słuchaczy trafią zarówno wersje CD jak i LP. Wersja rozszerzona zostanie przygotowana z użyciem druku soczewkowego. Premiera zapowiedziana jest na 4 grudnia. Za całościową oprawę graficzną wydawnictwa odpowiada Bartłomiej Walczuk / Osom © Studios.

Polecane


Share This