Jędker jako pilot myśliwca staje do walki z koronawirusem


2020.03.19

opublikował:

Jędker jako pilot myśliwca staje do walki z koronawirusem

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Jędker wrzucił na swój Instagram zdjęcie, na którym możemy go zobaczyć w stroju pilota myśliwca X-wing, znanego z sagi Gwiezdnych Wojen. Oczywiście jest to tylko filtr, a przy okazji apel do fanów. Raper napisał, że wszystko wskazuje na to, że kwarantanna jeszcze trochę potrwa, więc lepiej pozostać w domu i unikać dużych skupisk ludzi. Wirusa Covid-19 nazwał stuningowanym statkiem Lorda Dartha Coronusa, skupiska ludzi Tie-fighterami (myśliwcami Imperium) oraz przestrzegł, żeby nie lekceważyć przeciwnika.

Może być tak, że pandemia potrwa dłużej niż myślimy. Dlatego nie wchodź w skupiska tie fighterów. X wingi tylko w szyku max 3, nówki sztuki lub świeżo po naprawie. Uwaga na stuningowany statek lorda Darta Corunusa, lata tu i tam jak wściekły. Każdy z nas ma swój kosmos… Proponuję, aby każdy w nim pozostał na dłużej, głupki z planety P500 nie doceniają zagrożenia i latają wszędzie jakby nigdy nic… Inne stwory z planety IT1 też nie doceniły. Teraz całą planetę mają w kwarantannie. Nie lekceważyć przeciwnika. Niech moc będzie z Nami – napisał Jędker Rebeliant.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Zapisać pasy bezpieczeństwa, nadlatujemy w strefę zagrożenia. Może być tak, że pandemia potrwa dłużej niż myślimy. Dlatego nie wchodź w skupiska tie fighterów. X wingi tylko w szyku max 3, nówki sztuki lub świeżo po naprawie. Uwaga na stuningowany statek lorda Darta Corunusa, lata tu i tam jak wściekły. Każdy z nas ma swój kosmos…proponuję, aby każdy w nim pozostał na dłużej, głupki z planety P500 nie doceniają zagrożenia i latają wszędzie jakby nigdy nic… Inne stwory z planety IT1 też nie doceniły. Teraz całą planetę mają w kwarantannie. Nie lekceważyć przeciwnika. Niech moc będzie z Nami !!! #jedi #jd #force #fightcoronavirus💪 #zostańwkosmosie #zostańwdomu #zostańwlesie #zdalaodzgiełku

Post udostępniony przez Jędker (@jedker_aka_jd)

Polecane

Share This