Jędker kończy nagrywać płytę


2018.08.22

opublikował:

Jędker kończy nagrywać płytę

foto: Instagram

W maju Jędker informował, że fani mają szansę doczekać się jego kolejnego rapowego albumu. Artysta postawił wówczas jeden warunek – na jego instagramowym profilu ma się zgromadzić co najmniej 15 tysięcy obserwujących. Wprawdzie do osiągnięcia tej liczby artyście jeszcze trochę brakuje (obecnie jest nieco ponad 3800 fanów, czyli o 3000 więcej niż miał w maju), ale artysta przyznał, że po 11 latach od wydania „Czasu na prawdę” kończy nagrywać drugi solowy krążek.

„Postarałem się was nie zawieść”

Nie pytajcie mnie w każdym poście kiedy płyta, bo to kwestia znalezienia wydawnictwa oraz wydania paru singli, zanim ta płyta wyjdzie. A do singli trzeba teledysków. A do teledysków trzeba… wiadomka – napisał na Instagramie Jędker.

Dzięki wielkie wszystkim za support. Postarałem się was nie zawieść na nowym albumie „X”. Kto słyszał, ten wie. Generalnie kończę już pracę studyjną i szukam wydawnictwa i menago z prawdziwego zdarzenia. Tylko błagam, nie piszcie, kto mnie wyda na pewno, bo to nie jest takie łatwe, jakby się medialnie zdawało – dodał artysta.

 

Polecane

Share This