Jędker: „Media pompują kopiujących się raperów”


2018.08.28

opublikował:

Jędker: „Media pompują kopiujących się raperów”

foto: Instagram

Jędker postanowił w pięciu punktach podsumować swoje życie i karierę. Raper pisał m.in. o tym, że skończył studia w Australii. W ostatnim, piątym punkcie raper krótko opisał płytę, a także wbił szpilkę w środowisko hip-hopowe.

Płyta ma na celu pokazanie tego co czuję i co się zmieniło w moim życiu ale tez na rap scenie. Media pompują kopiujących się raperów których video osiągają duże ilości odsłon (chociaż szafiarke i stylistę by zmienili ale po co?…) to tylko kwestia czasu jak się to rozejdzie i stracą swych wiernych fanów których oszukiwali całe życie. Nie liczę strat! Kłaniam się. (pisownia oryginalna) – napisał.

“Stałem się mężczyzną, który ma coś do powiedzenia”

Na instagramowym profilu Jędkera pojawił się trzeci z obiecanych pięciu punktów, w których raper opowiada o swojej karierze i przeszłości. W piątek dowiedzieliśmy się, że artysta ostatecznie zamknął sprawę Monopolu w swoim życiu, wczoraj Jędker napisał, że nie ma szans, by wydał swój nowy krążek nakładem Prosto Labelu, z którym był wcześniej związany.

Były członek WWO oraz wspomnianego Monopolu krótko opowiedział o tym, co robił po zakończeniu współpracy z Monopolem. – Od kiedy rozstałem się z muzyką, skończyłem studia w Australii, przeżyłem życiową przygodę oraz podróż, o której marzyłem od dawna, na którą sam ciężko zapracowałem – informuje artysta, dodając: – Dzięki temu stałem się mężczyzną, który ma coś do powiedzenia.

“Generalnie kończę już pracę studyjną”

Jędker zdradził kilka dni temu, że wydawnictwo jest już na ukończeniu. Niestety, nie jest to równoznaczne z tym, że wkrótce możemy spodziewać się go na rynku. – Generalnie kończę już pracę studyjną i szukam wydawnictwa i menago z prawdziwego zdarzenia – pisał artysta. – Nie pytajcie mnie w każdym poście kiedy płyta, bo to kwestia znalezienia wydawnictwa oraz wydania paru singli, zanim ta płyta wyjdzie. A do singli trzeba teledysków. A do teledysków trzeba… wiadomka.

Jedynym solowym krążkiem w karierze Jędkera jest wydany 11 lat temu album “Czas na prawdę”. Wydawnictwo ukazało się nakładem Prosto Labelu.

Polecane

Share This