Jędker pisze o Prosto


2018.08.25

opublikował:

Jędker pisze o Prosto

foto: Instagram

Jędker kontynuuje zapoczątkowany wczoraj cykl pięciu punktów, w których rozlicza się ze swoją dotychczasową karierą. Po wczorajszym instagramowym wpisie poświęconym zespołowi Monopol, dziś raper pisze o Prosto. To właśnie nakładem wydawnictwa, którego współwłaścicielem jest Sokół ukazywały się płyty WWO oraz jedyny jak dotąd solowy album Jędkera „Czas na prawdę”.

Wiemy, że relacje Jędkera z Sokołem są dobre. Artyści spotkali się w ubiegłym roku przy okazji wizyty Sokoła w Australii, kilka miesięcy temu imprezowali razem w Warszawie. W takiej sytuacji fani zaczęli się zastanawiać, czy zapowiadany przez rapera solowy album ma szansę ukazać się nakładem Prosto Labelu.

Jędker rozwiewa wszelkie możliwości, pisząc na swoim profilu: – Powiem wprost. Prosta sprawa że nie wydam albumu w Prosto. To już nie jest i nie będzie ta sama firma, do której chciałbym wrócić. Życzę wam dużo szczęścia.

W jednym z komentarzy raper podkreślił, żeby nie doszukiwać się w jego wpisie złośliwości. – Chodzi jedynie o wyjaśnienie raz, a porządnie pięciu kwestii, abym mógł przejść do konkretów. Życzę wytwórni Prosto wszystkiego dobrego. Jak Sokół zareagował na wpis Jędkera? Artysta skomentował wypowiedź kolegi krótkim symbolem: – 🙂

 

Jędker szuka wydawcy i managementu

Jędker informował w mijającym tygodniu, że kończy prace nad drugim solowym albumem rapowym w karierze. – Nie pytajcie mnie w każdym poście kiedy płyta, bo to kwestia znalezienia wydawnictwa oraz wydania paru singli, zanim ta płyta wyjdzie. A do singli trzeba teledysków. A do teledysków trzeba… wiadomka – napisał na Instagramie Jędker.

Dzięki wielkie wszystkim za support. Postarałem się was nie zawieść na nowym albumie “X”. Kto słyszał, ten wie. Generalnie kończę już pracę studyjną i szukam wydawnictwa i menago z prawdziwego zdarzenia. Tylko błagam, nie piszcie, kto mnie wyda na pewno, bo to nie jest takie łatwe, jakby się medialnie zdawało – dodał artysta.

Przyglądamy się przyrostowi fanów na instagramowym profilu Jędkera, ponieważ artysta zadeklarował, że wyda płytę po tym, jak zgromadzi tam 15 000 obserwujących. Dziś raper przekroczył liczbę 4 000 „followersów”. Poderjzewamy, że po opublikowaniu premierowego utworu, liczba mogłaby się szybko zwiększyć.

Polecane

Share This