Jędker pobudził fanów do działania? „Dość poważnie się dzieje w moim życiu teraz”


2020.02.07

opublikował:

Jędker pobudził fanów do działania? „Dość poważnie się dzieje w moim życiu teraz”

foto: Instagram

W ostatnich dniach wyjątkowo dużo dzieje się wokół Jędkera. Artysta zadeklarował, że kończy rapową karierę, wyznał, że nie ma środków do życia i obwinił za swoją sytuację Wujka Samo Zło. Jędker dąży do tego, by zmierzyć się z WSZ-em w klatce na gali Fame MMA i wygląda na to, że faktycznie może dostać taką szansę. Póki co artysta dziękuje jednak fanom za ich reakcje na wieść o tym, że JD chce się rozstać z rapem.

Szykuje się chyba powstanie #jedkerteam! To motywuje. Dość poważnie się dzieje w moim życiu teraz. Najbardziej dzięki wam – napisał na Instagramie Jędker.

Artysta napisał książkę „Dzienniki pokładowe rapera” i szuka dla niej wydawcy. Raper przyznał, że pojawiło się zainteresowanie zarówno wydaniem tej pozycji jak i jego walką z Wujkiem Samo Zło.

Czy to jest idealny moment na ruszenie tematów walki i książki, i paru innych kwestii? To kiedy, jak nie teraz? Jest akcja, jest interakcja. Czekam na wyniki spotkań i rozmów. Oprócz muzyki, do której mnie tak od kilku dni namawiacie, a właściwie do powrotu do niej (wiadomo też, że skill zostaje…), pamiętajcie „Life is Beautiful” and „full of zasadzkas”! – skomentował Jędker.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jędker (@jedker_aka_jd)

Polecane

Share This