Jędker zachęca fanów do noszenia masek


2020.04.15

opublikował:

Jędker zachęca fanów do noszenia masek

Od czwartku 16 kwietnia obowiązywać będzie nakaz zasłaniania ust i nosa w związku z pandemią koronawirusa. Można do tego wykorzystać chustę, szalik lub maskę, ale tych jak na lekarstwo. Jędker wychodzi naprzeciw fanom i proponuje im maski jednego ze swoich partnerów. Można je kupić online przez Facebook’a firmy. Jak zaznaczył raper, wszystkie maski są szyte ręcznie, a na hasło Jedker10 chętni otrzymają zniżkę na wszystkie produkty formy.

Reagując na zaistniałą sytuacje, jedna z firm, będąca moim partnerem, przekształciła działalność szwalni na szycie maseczek oraz dystrybucje jakościowych produktów antybakteryjnych – napisał Jędker na swoim Instagramie – Macie pewność ze produkty są deklarowanej jakości (najwyższej!). Wszystkie maseczki są szyte ręcznie przez dzielne Panie Krawcowe. W obliczu zarazy wszyscy mamy ciężko. Trzymamy się razem, wspieramy, damy rade! Na hasło Jedker10 macie zniżki na ich wszystkie produkty łącznie z żelami antybakteryjnymi – dodał.

Sprawdź też: Żabson: „Ile jeszcze potrzebujemy przykładów na nieudolność naszej władzy i łamanie naszych praw”?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Czesc wszystkim! Od jutra, tj. 16.04, wchodzi obowiazek zaslaniania nosa i ust, czyli noszenie masek. Reagujac na zaistniala sytuacje, jedna z firm, bedaca moim partnerem, przeksztalcila dzialalność szwalni na szycie maseczek oraz dystrybucje jakosciowych produktow antybakteryjnych. Koniecznie sprawdzcie ich profil @konfekcjaprodukcjaisprzedaz oraz FB Konfekcja-Produkcja i sprzedaz. Macie pewnosc ze produkty sa deklarowanej jakosci (NAJWYZSZEJ!). Wszystkie maseczki sa szyte recznie przez dzielne Panie Krawcowe. W obliczu zarazy wszyscy mamy ciężko. Obserwujcie profil mój oraz Konfekcji, wkrótce pojawi się wiecej informacji. Trzymamy sie razem, wspieramy, damy rade! Na hasło Jedker10 macie zniżki na ich wszystkie produkty łącznie z żelami antybakteryjnymi! #Jedkerteam #nośmaskę #szyjemymaski #wspieramysie #bezpieczenstwo #wspieramypolskiemarki

Post udostępniony przez Jędker (@jedker_aka_jd)

Polecane

Share This