Jędker zapowiada hip-hopowy musical


2020.07.20

opublikował:

Jędker zapowiada hip-hopowy musical

fot. P. Tarasewicz

Wiemy już, że wbrew wcześniejszym zapowiedziom Jędkera „X” nie będzie ostatnim albumem w jego karierze. Raper od jakiegoś czasu pracuje nad nowym krążkiem, na którym chce się rozliczyć z przeszłością, w tym z Monopolem i hejtem jaki spadł na niego po zaangażowaniu w ten projekt. Zanim jednak światło dzienne ujrzy nowa płyta reprezentanta ZIP Składu, na rynku powinna pojawić się jego książka „Dzienniki pokładowe rapera”.

Piszę ją od ośmiu lat i nareszcie wszystko układa się po mojej myśli: pochwalę ci się, że parę dni temu Fundusz Popierania Twórczości Stowarzyszenia Autorów ZAiKS im. Andrzeja Szczypiorskiego przyznał mi na nią stypendium, tak więc mam nadzieję, że „Dzienniki pokładowe rapera”, bo taki jest tytuł, ukażą się jesienią tego roku – mówi w wywiadzie dla naTemat.pl raper.

Sprawdź też: Jędker pracuje nad nietuzinkowym projektem

O tym, że artysta pracuje nad „Dziennikami pokładowymi rapera” wiemy od pewnego czasu. Ciekawostką jest jednak to, czym ma być jego wydawnictwo.

Całość będzie nie tylko zbiorem niezwykle ciekawych opowieści, ale i bazą… pierwszego polskiego musicalu hip-hopowego. Tyle mogę zdradzić dziś, i tak już za dużo powiedziałem – zdradza raper.

Polecane

Share This