Jedna sanah w trzech osobach? Poznajcie Siostry Grabowskie

O co chodzi z nowym projektem gwiazdy?


2024.03.04

opublikował:

Jedna sanah w trzech osobach? Poznajcie Siostry Grabowskie

fot. kadr z wideo

sanah rozpieszcza swoich fanów. Zaledwie dwa tygodnie temu w sieci pojawił się jej ostatni solowy singiel „hip hip hura!”, tymczasem teraz dostajemy potrójną dawkę wokalistki „ubraną” w nowy projekt Siostry Grabowskie.

Od momentu pojawienia się Sióstr Grabowskich w social mediach, fani sanah próbowali rozwikłać zagadkę ich pochodzenia. Sama artystka nie ułatwiała zadania, dając co jakiś czas subtelnie do zrozumienia, że mogła maczać palce w tym tajemniczym projekcie. Wczoraj wieczorem wreszcie wszystko stało się jasne! (…) Siostry Grabowskie – Zuzanna, Cecylia i Irenka, zaprezentowały światu swój pierwszy utwór: „Cała sala śpiewa!”, czyli elektro swing w najlepszy wydaniu! Ale to nie wszystko. Do piosenki powstał również pełen radości i retro klimatu teledysk, który, jak wehikuł czasu, przenosi w najlepsze lata ubiegłego stulecia. O Siostrach Grabowskich wiemy niewiele… Są szalone, kochają śpiewać i tańczyć i na pewno jeszcze nie raz nas zaskoczą – tyle w oficjalnej informacji prasowej.

W rzeczywistości jednak Siostry Grabowskie to… sanah w trzech osobach. Zuzanna, Cecylia i Irenka Grabowskie to ta sama wokalistka, tylko w innych wcielaniach. Jak będzie się rozwijał ten projekt – zobaczymy.

Polecane

Share This