Jedzenie pizzy z robakami, leżenie w trumnie z karaluchami – challange Teamu Jongmena i Teamu Pasuta


2021.03.23

opublikował:

Jedzenie pizzy z robakami, leżenie w trumnie z karaluchami – challange Teamu Jongmena i Teamu Pasuta

Poza raperem w przedsięwzięcie zaangażowani są także Robert Pasut (abstrahuje), Alan Andersz (aktor) i Mała Ania (celebrytka znana z Warsaw Shore).

Gala EFM SHOW odbędzie się 10 kwietnia w systemie PPV. Jak zapowiadają organizatorzy, EFM SHOW to MMA nowej generacji. Co ciekawe jednym z inwestorów federacji jest znany z KSW fighter legenda – Michał Materla.

10 kwietnia odbędzie się aż 13 starć w formule MMA. Podczas wieczoru zawalczą m.in.: Akop Szostak i Radosław Słodkiewicz (Super Fight) i Michał Pasternak vs Maciej Różański (Main Event). Podczas Extra Fightu mają się także odbyć walki w najmniejszej klatce na świecie. Walka będzie trwała do upadłego.

Udział celebrytów ogranicza się do bycia kapitanami czterech zespołów złożonych z zawodników biorących udział w walkach. Na kanale YouTube zespoły będą brały udział w różnych challange’ach, podczas których będą one zdobywały punkty. Walka opierać się będzie na sile czterech żywiołów – wody, ognia, ziemi i powietrza. Podczas czterech odcinków współcześni wojownicy pod protekcją kapitanów poprawiają swoje wyniki i przygotują się do finalnej rywalizacji. Odbędzie się ona między kapitanami drużyn na głównej gali EFM SHOW. Drużyna, która wygra challange, otrzyma do podział sto tysięcy złotych.

Dziś odbyło się pierwsze z wyzwań. Rywalizowały drużyny Jongmena i Roberta Pasuta. Zapis challenge’u możecie obejrzeć poniżej.

Polecane

Share This