Jedziemy na Hip Hop Kemp


2009.08.07

opublikował:

Jedziemy na Hip Hop Kemp

W nocy z wtorku na środę 18/19 sierpnia z 16 największych polskich miast wyruszy flota specjalnych autokarów, które zawiozą polskich fanów do czeskiego Hradec Králové na ósmą edycję festiwalu Hip Hop Kemp. Organizowana przez Agencję Joytown wyprawa będzie najbardziej spektakularnym wyjazdem muzycznym ostatnich lat w naszym kraju.

W tym roku Kempobusy zabiorą imprezowiczów z: Warszawy, Wrocławia, Łodzi, Gdańska, Poznania, Torunia, Lublina, Katowic, Krakowa, Szczecina, Rzeszowa, Gorzowa Wielkopolskiego, Opola, Olsztyna, Białegostoku i Zielonej Góry.

Idea tzw. Kempobusów jest prosta – stanowią one wspaniałe rozwiązanie dla wszystkich uczestników festiwalu, którzy chcą dotrzeć do Czech bezpiecznie, w komfortowych warunkach, przystępnych cenach oraz w niesamowitej atmosferze integracji, wytwarzanej przez kilkudziesięciu fanów imprezowania w każdym z autokarów. Busy zbierają pasjonatów z całej Polski, przez co stanowią świetną platformę towarzyską do zawierania nowych kontaktów między Kempowiczami.

W trakcie jazdy Kempobusem odbywają się m.in. specjalne konkursy festiwalowe, pokazy filmów o tematyce hiphopowej, przez całą trasę leci także muzyka, wprowadzająca w nastrój wydarzenia. Dodatkowo piloci opowiadają różne ciekawostki o imprezie i dają cenne wskazówki, jak w pełni skorzystać z wszystkich atrakcji festiwalu Hip Hop Kemp.

Autokary dojadą na teren festiwalu w południe w środę 19 sierpnia, na jeden dzień przed oficjalnym startem wydarzenia. Dzięki temu uczestnicy będą mogli zając najlepsze miejsca na polu namiotowym, załapać się na tzw. warmpup party i generalnie przedłużyć o jedną dobę obecność na Hip Hop Kempie. Organizatorzy wyjazdu dbają także o umilenie samej podróży, obdarowując uczestników kempowej trasy licznymi gadżetami. W poprzednich edycjach były to m.in. smycze, frotki i opaski na rękę, kondomy, napoje, bletki/bibułki, tabletki na kaca, gadżety festiwalowe i setki archiwalnych egzemplarzy magazynów muzycznych.

Tradycja wyprawy sięga korzeniami roku 2004, kiedy z Wrocławia wyruszył mały busik na 18 osób. Dwa lata później dwupiętrowe klimatyzowane autokary o najwyższym standardzie zabrały ponad 240 osób z całego kraju – od Wybrzeża przez Polskę Centralna na Małopolsce i Śląsku kończąc.

Festiwal Hip Hop Kemp 2009 odbędzie się w weekend 20-22 sierpnia 2009 r. na terenie dawnego lotniska w czeskim Hradec Králové. Na ósmej edycji festiwalu organizatorzy spodziewają się ok. 20 tysięcy uczestników, w tym ponad 3,5 tysiąca z Polski. Jest to jedna z największych imprez hiphopowych na całym świecie.

Sprzedaż i rezerwacja miejsc na Kempobusy odbywa się za pośrednictwem www.supersklep.pl

Dostępne są także pakiety bilet przejazd, w których bilet jest po specjalnej cenie 178 PLN (w sierpniu cena biletu to 198 PLN).

Oficjalny serwis festiwalu: www.hiphopkemp.pl

Polecane

Share This