Jennifer Lopez o Benie Afflecku: „Nasz bohater”

Artystka zaskakuje nowym zdjęciem.


2024.06.17

opublikował:

Jennifer Lopez o Benie Afflecku: „Nasz bohater”

fot. mat. pras.

Według amerykańskich mediów relacje na linii Jennifer Lopez – Ben Affleck pozostają napięte. Redakcje prześcigają się w publikowaniu donosów na temat sytuacji gwiazdorskiej pary – jedni przekonują, że nie ma już czego ratować, inni, że małżonkowie podejmują kolejne próby walki o wspólną przyszłość.

Jak sytuacja wygląda naprawdę? To wiedzą pewnie JLo, Affleck i ich najbliżsi. Doniesienia mediów często są ze sobą sprzeczne i trudno na ich podstawie ustalić, co będzie dalej z małżonkami.

Każde wspólne zdjęcie małżonków przyłapanych w kinie bądź na szkolnym przedstawieniu dzieci któregoś z nich, jest szeroko komentowane i interpretowane. Podobnie jest w przypadku rzadko pojawiających się wzmianek JLo na temat jej męża. Amerykanie obchodzili wczoraj Dzień Ojca i z tej okazji Lopez opublikowała w stories na Instagramie zdjęcie Afflecka, budząc kolejną falę spekulacji. Artystka sięgnęła po zdjęcie Bena z młodości, pisząc: „Nasz bohater. Szczęśliwego Dnia Ojca”. Czy Benowi było miło? O ile w ogóle widział tę publikację…

Polecane

Share This