Jennifer Lopez zainspirowana macierzyństwem


2009.06.17

opublikował:

Jennifer Lopez zainspirowana macierzyństwem

Po tym, jak w lutym zeszłego roku na świat przyszły bliźniaki (Max i Emme), J-Lo usunęła się na jakiś czas w cień, z dala od medialnego zgiełku. W ostatniej rozmowie z MTV wokalistka wyznała jednak, że planuje od jakiegoś czas swój powrót do muzycznego przemysłu. Czyżby szykowała dla nas coś specjalnego? Jedno jest pewne – macierzyństwo na pewno znacząco wpłynie na jej najbliższą twórczość.

„W moją muzykę tchnę nie tylko moje przejścia z potomstwem, ale w ogóle wszystko, czego w ostatnim czasie doświadczyłam”, zdradziła Lopez. „Człowiek może śpiewać lub pisać tylko to, co sam doskonale zna. Im więcej tworzysz i komponujesz, tym bardziej zdajesz sobie sprawę, że to jest wszystko, co możesz napisać.”

Od strony muzycznej możemy zaś spodziewać się klimatów, które zawarte są w dwóch najnowszych nagraniach piosenkarki – „One Love” oraz „What Is Love”. „Kocham te kawałki i myślę, że staną się przebojami. Zawsze dążę do tworzenia materiału w stylistyce pop/dance, wspartego pięknym tekstem. To jest mój cel”, kończy J-Lo.

Polecane

Share This