Jeru The Damaja gościem specjalnym gali Popkillery 2019

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w sieci.


2019.05.08

opublikował:

Jeru The Damaja gościem specjalnym gali Popkillery 2019

fot. mat. pras.

Już dziś w warszawskim Teatrze Capitol odbędzie się pierwsza gala rozdania Popkillerów – nagród branży hip-hopowej za osiągnięcia w 2018 roku. Galę uświetnią obecnością ikony polskiego hip-hopu oraz legenda z Nowego Jorku – Jeru The Damaja. Ceremonię oficjalnym patronatem objął ZPAV.

Popkillery to inicjatywa serwisu muzycznego Popkiller.pl, który zaprosił do współpracy liczne media o zasięgu ogólnopolskim oraz lokalnym, tak by efektem była nagroda ze strony całego środowiska hip-hopowego. Dodatkowo możliwość wskazania swoich faworytów mieli fani, którzy oddali ponad 100 000 głosów. Gala wręczenia statuetek odbędzie się w warszawskim Teatrze Capitol – obejrzeć będzie można ją podczas transmisji na żywo na kanale YouTube PopkillerTV od godziny 18:00 w poniższym oknie.

Prowadzeniem zajmie się wyjątkowy duet – legenda hip-hopu a obecnie ring announcer Federacji KSW Waldemar Kasta oraz popularna raperka AdMa. Na gali wystąpią pionierzy warszawskiej sceny rapowej Eldo/Jotuze i Pono/Koras, jedna z czołowych dziś formacji Polska Wersja a także gość specjalny, kultowy raper z Nowego Jorku Jeru The Damaja, który wraz z Liroyem, Hirkiem Wroną, Waco czy zespołem Mor W.A. wręczy nagrody zwycięzcom. Popkillery 2019 będą to najważniejsze nagrody dla rapu – zapowiada Liroy.

Bezpośrednio po gali w połączonym z Teatrem Clubie Capitol będzie miało miejsce oficjalne afterparty, w trakcie którego wystąpią Borixon/ZetHa/Qry, Smolasty i Tymek oraz DJ Falcon1 i DJ Kebs – wstęp na afterparty jest otwarty i biletowany.

Polecane