Jeru The Damaja na Terrorym Fever 2


2011.09.30

opublikował:

Jeru The Damaja na Terrorym Fever 2

Raper z Brooklynu, który na ostatnim krążku Slums Attack udzielił się w kawałku „Oddałbym”, to prawdziwa legenda nowojorskiego hip-hopu! Jeru znany jest między innymi ze współpracy z takimi artystami jak Gang Starr, Guru czy DJ Premier. Debiut „The Sun Rises In The East” (1994) w całości wyprodukowany został przez DJ Premiera. Pokłosiem wydania tego krążka był drobny konflikt na linii Jeru – The Fugees: Pras skrytykował Jeru w utworze „Zealots”, na co Jeru odpowiedział w numerach „”Me or the Papes” oraz „Black Cowboys”.

Kolejny album brooklyńskiego rapera ukazał się w 1996, także wyprodukowany został przez DJ Premiera. „Wrath Of The Math” został przyjęty równie dobrze jak debiut. Trzecia płyta „Heroz4Hire” została nagrana wspólnie z Mizmarvelem. Najbardziej znanym kawałkiem z tego albumu był numer „99.9 Pa Cent”, w którym Jeru zaatakował swoich dawnych współpracowników z Gang Starr. Kolejne albumy „Divine Design” (2003) oraz „Still Rising” (2007) potwierdziły klasę Jeru.

SLUMS ATTACK FEAT. O.S.T.R, JERU THE DAMAJA – „Oddałbym”

W Hali MTP nr 2 przy ul. Głogowskiej14 zagrają także: Slums Attack, O.S.T.R., Kali, Fabuła, Vixen, Paluch & DJ. Story, Kobra, Śliwa, RY 23, Gandzior & PC Park, Kubiszew i PTP oraz zagraniczni goście Cali Agents i J Cab.

Bilety dostępne są na ticketpro.pl, eventim.pl, a także wkrótce w poznańskich punktach CIM, Rock Long Luck, Gazeta Cafe Carton Shop oraz w sklepach Unhuman, ul. Długa 13 (www.unhuman.pl) i Vert Shop ul. Półwiejska 20. Bilety w cenie 59 zł w przedsprzedaży oraz 65 zł w dniu koncertu.

Polecane

Share This