Jessie Ware z klubowym „Mirage (Don’t Stop)”


2019.11.07

opublikował:

Jessie Ware z klubowym „Mirage (Don’t Stop)”

foto: mat. pras.

Jessie Ware prezentuje premierowy utwór „Mirage (Don’t Stop)”, który jest kolejną odsłoną powrotu artystki do klubowych korzeni. Za produkcję utworu odpowiadają Benji B i Matthew Tavares oraz James Ford z Simian Mobile Disco. Współautorem kawałka jest Clarence „Coffee” Jr. Rytmiczne klawisze oraz wystawna melodia sprawiają, że słuchając „Mirage (Don’t Stop)” mamy wrażenie, jakbyśmy przenieśli się do czasów klasycznego brytyjskiego house’u. To oldskul w najlepszym tego słowa znaczeniu.

Jessie Ware od kilku miesięcy pracuje nad nowym albumem, następcą świetnie przyjętego „Glasshouse” z 2017. Krążek umocnił pozycję artystki jako jednej z najlepszych współczesnych kompozytorek oraz wokalistek z Wielkiej Brytanii.

Za sprawą trzech albumów z pierwszej dziesiątki list sprzedaży, Jessie Ware zyskała status jednej z najbardziej wpływowych gwiazd muzyki w UK. Poza działalnością muzyczną, gwiazda sprawdza się również jako współprowadząca „Later… with Jools Holland”. Wspólnie z mamą prowadzi także podcast „Table Manners”, którego miesięcznie słucha ponad 8 mln osób. Do tej pory gośćmi programu byli m.in. Mark Ronson, Cheryl, Antoni Porowski z „Queer Eye”, Liam Payne czy Mel B.

Polecane

Share This