Jest 2010 Pokoju z Widokiem na Wojnę


2010.05.13

opublikował:

Jest 2010 Pokoju z Widokiem na Wojnę

Pokój z Widokiem na Wojnę to wspólny projekt Jurasa i Korasa. Plan nagrania wspólnego albumu raperzy powzięli już kilka lat temu. Pierwsze wspólne utwory powstały w 2007 roku. Później jednak okoliczności życiowe wstrzymały prace nad albumem. Dopiero pod koniec 2009 roku Juras i Koras mogli w większym stopniu poświęcić się nagrywaniu.


Na płycie znajduje się 15 zróżnicowanych tematycznie kawałków, które pokazują filozofię autorów płyty i ich podejście do życia. Motywem przewodnim jest Pokój – symbolizujący miejsce, w którym grono przyjaciół czuje się dobrze, spokojnie i bezpiecznie. Kontrast stanowi Wojna – świat bezwzględnych porachunków i relacji międzyludzkich, których scenerią jest stolica Polski.


Gościnnie na płycie  pojawiają się Sokół, Marysia Starosta, Pono oraz Ero. Produkcją muzyczną zajęli się: Fate, Szczur, Bob Air, JB, WDK, Mijala, Yogoorth, Olas oraz producenci zagraniczni: Max Chorny (Ukraina) i J Cook (Serbia).

Album ten można zamówić przez stronę www.prosto.pl. Będzie on również dostępny w wybranych sklepach współpracujących z Prosto:

– Pat Shop w Bydgoszczy, ul. Długa 5

– Chrom w Gdańsku, ul. Wielkie Młyny 16

– Chrom w Gdyni, ul. Świętojańska 112

– Pat Shop w Inowrocławiu, ul. Wałowa 45

– Kokoszop w Krakowie, ul. Floriańska 16

– Remedium w Olsztynie, ul. Kołłątaja 2

– Code w Rzeszowie, ul. Matejki 16

– Andegrand w Szczecinie, ul. Wojska Polskiego 49

– Intercity w Toruniu, ul. Strumykowa 15

– City Shop w Warszawie, ul. Waryńskiego 12 lok. 1 (pasaż)

– Serum w Warszawie, ul. Wałbrzyska 11 (CH Land)

– Prosto Outlet w Warszawie, ul. Lewicka 2


Polecane

Share This