Jest chętny do walki z Alberto. „Zamieniamy słowa w czyny i widzimy się w klatce, czy dalej będziesz tylko o tym śpiewał”?


2021.10.19

opublikował:

Jest chętny do walki z Alberto. „Zamieniamy słowa w czyny i widzimy się w klatce, czy dalej będziesz tylko o tym śpiewał”?

fot. mat. pras.

Po sierpniowym debiucie Josefa Bratana w barwach High League pojawił się pomysł, by teraz to Alberto spróbował swoich sił w MMA. Paweł Tyburski, który ma za sobą trzy walki w Fame MMA (ostatnio przegrał z Arabem, wcześniej dwukrotnie wygrał) bardzo chce starcia z reprezentantem GM2L i wyzywa go na pojedynek na Instagramie.

Tybori opublikował w stories film, w którym widzimy go, słuchającego „Dwutaktu” Alberto. Po słowach „Szybko wyłapał na ryj, bomba na banię, kończymy balet” Tyborski zwraca się do Alberto, mówiąc: – To co ziomuś, zamieniamy słowa w czyny i widzimy się w klatce, czy dalej będziesz tylko o tym śpiewał?

Alberto pytany kilka miesięcy temu o plany związane z freak fightami, stwierdził, że na razie nie jest zainteresowany, bo priorytetem jest dla niego wydawanie muzyki. Raper powiedział wówczas, że Fame MMA nie stać na niego, ale w sytuacji, w której Malik ruszył z własną federacją, niewykluczone, że Alberto zgodziłby się bić właśnie w barwach High League. Pytanie tylko, czy federacja będzie miała możliwość pozyskania Tyboriego, który był dotychczas związany z Fame. Na pierwszej gali federacji Malika walczyli zawodnicy, bijący się wcześniej dla Fame’u, więc nie jest to wykluczone.

Polecane

Share This