Jest okładka nowego Kielicha


2015.01.22

opublikował:

Jest okładka nowego Kielicha

Właśnie poznaliśmy okładkę najnowszego, drugiego solowego albumu Krzysztofa Kieliszkiewicza – Kielicha. Płyta zat. „Drapacz Chmur” ukaże się 20 lutego a autorem projektu okładki jest Krzysztof Ostrowski.

W porównaniu do debiutanckiego albumu „Dziecko Szczęścia”, na najnowszym wydawnictwie Kielich zredukował listę gości do minimum.

Sam śpiewa praktycznie wszystkie piosenki. Do nagrań zaprosił starych dobrych znajomych m.in.  perkusistę Kubę Jabłońskiego, z którym doskonale uzupełniają się w Lady Pank. Na albumie, który zawierać będzie 10 premierowych utworów, gościnnie pojawi się także Piotr Niesłuchowski znany z pierwszej edycji „The Voice of Poland”. A ponadto w dwóch piosenkach („I Wonder” i „Walk Alone”) wokalnie pojawi się doskonale znany już z poprzedniej płyty – Łukasz Lach.

O ile debiut Kielicha był popisem jego kompozytorskiej wszechstronności, to na „Drapaczu Chmur” artysta imponuje przede wszystkim skutecznością – każdy numer z tego albumu to rockowy hymn, gitarowy hit skrojony i wykonany zgodnie z najlepszymi, odwiecznymi prawidłami gatunku.

Polecane

Share This