„Jestem gansta raperem” – mamy teaser nowego kawałka Soboty


2020.11.21

opublikował:

„Jestem gansta raperem” – mamy teaser nowego kawałka Soboty

foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Podczas niedawnej sesji Q&A jeden z fanów zapytał Sobotę, czy ten wspiera akcję #muremzabonusem. Sobota stwierdził, że popiera na maksa i przy tej okazji wytłumaczył, dlaczego mimo wcześniejszych zapowiedzi o zakończeniu kariery rapowej, ponownie wszedł do studia.

– @muremzasobota uświadomili mi, że jest ogrom fanów, którym jestem winien parę wersów czy to się komuś podoba czy nie! Obok @muremzasobota wielkie podziękowania dla @alexsosaofficial @blvze_bloki_place_slumsy @dziadzia.dpr_ Ci goście okazali mi tyle wsparcia i postanowili osobiście mnie zmusić do wejścia do studia. Także wielkie podziekowania dla was – napisał Sobota.

SPRAWDŹ TAKŻE: Jak szanse raperów na FAME MMA 8 oceniają bukmacherzy

Dziś już wiemy, że Sobota na pewno nagrał jeden numer. Dotarł do nas właśnie kilkusekundowy teaser numeru zatytułowanego „Jestem gangsta raperem”. Na razie nie wiadomo, kiedy kawałek trafi do sieci. Nie jest też pewne (choć prawdopodobnie tak jest) czy „Jestem gangsta raperem” jest zapowiedzią płyty. To co wiemy o nowej produkcji szczecińskiego rapera, to, że klip do kawłaka stworzyła ekipa odpowiedzialna za akcję #muremzasobota

Mamy nadzieje, że wkrótce podamy wam dokładniejsze info na temat nowych planów muzycznych Soboty. Przypominamy także, że już dziś raper zmierzy się w klatce z Filipkiem. Start gali FAME MMA 8 o 19.30.

Polecane

Share This