„Jestem gotowy zabić każdego” – Były mąż Britney Spears szturmował Kapitol


2021.01.14

opublikował:

„Jestem gotowy zabić każdego” – Były mąż Britney Spears szturmował Kapitol

fot. mat. pras.

Atak na Kapitol na stałe zapisał się w historii Stanów Zjednoczonych. Grupa zwolenników Donalda Trumpa, w większości przedstawiciele różnych teorii spiskowych, wtargnęła 6 stycznia do świątyni amerykańskiej demokracji w Waszyngtonie. Protestujący, którzy nie zgadzają się z wynikami wyborów szturmem wdarli się do Kapitolu w trakcie obrad obu izb Kongresu mających potwierdzić zwycięstwo Joe Bidena. Okazuje się, że wśród szturmujących był… były mąż Britney Spears, Jason Alexander. Para znała się z dzieciństwa i pobrała się w 2004 roku. Małżeństwem byli co prawda zaledwie przez 55 godzin, ale wydarzenie było jednym z najgłośniejszych skandalów obyczajowych za oceanem.

SPRAWDŹ TAKŻE: Foo Fighters świętuje – grupa wypuszcza na rynek sake, buty i – co najważniejsze – nowy singiel

Alexander ubrany w czapkę z napisem „Trump 45” dodał na Facebook’u kilka zdjęć zrobionych tuż przed atakiem na Kapitol. Pod zdjęciami natomiast pojawił się opis, w którym tłumaczy, że nie będzie słuchał żadnych rozkazów, a ostatnie wybory zostały sfałszowane.

Nie noszę maski, bo nie słucham tyrańskich rozkazów, na które głosowano w nieuczciwych wyborach. Nie zgadzam się na piętno praktyk bestii i nie cenię materialnego g*wna. Jestem zamknięty i naładowany, gotowy zabić kogoś lub coś, kto próbuje mnie do czegokolwiek zmusić – napisał Jason Alexander.

Zdjęcie już zostało usunięte z portalu społecznościowego. Były mąż gwiazdy otwarcie przyznaje, że wierzy i wspiera różnego rodzaju teorie spiskowe.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane

Share This